Volná
pracovní místa

Zajímavé podmínky, stabilní práce, skvělá parta! Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky těchto profesí:

Asistent / Asistentka nákupu ve strojírenství

Zpracování objednávek a kontakt s dodavateli. Administrativní podpora nákupčím. Zodpovědnost za dodání požadovaného materiálu vč. plánování dopravy. Práce v interním systému firmy.

Kontrola úrovně zásob a následná tvorba objednávek. Spolupráce při zpracování měsíčních inventur materiálu.

Technolog výroby

Zajímavá práce na přípravě zakázkové výroby, která zahrnuje nejen technologickou přípravu, ale i plánování a návrhy kooperací. Firma disponuje vlastním informačním systémem, který plně podporuje náročnou strojírenskou výrobu.

Zámečník

Kvalifikovaná práce v celém rozsahu zámečnického řemesla, která zahrnuje obsluhu moderních i klasických strojů. Vyrábíme na CNC strojích Trumpf, ale máme i klasické rovnací lisy, zkružovačky, pálíme laserem i plasmou.

Svářeč CO2 (MIG)

V našem týmu pracují certifikovaní svářeči s více než 20 lety zkušeností. Jako základ jim slouží přesné pracovní desky pro svařence až do velikosti 4000x6000mm, svařovna je vybavena jeřáby 3,5t / 5t / 20t.

Technický nákupčí

Pokud vás baví strojařina a rádi hledáte řešení pro náročné výzvy, tohle je práce pro vás. Zkušenosti a kontakty v oboru jsou vítány, ale i v případě, že velkou zkušenost ještě nemáte, naučíme vás to.

Menu